nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
botox

Zabieg z zastosowaniem Botoxu czyli toksyny botulinowej to najbardziej popularna i spektakularna metoda usuwania i wygładzania zmarszczek mimicznych. Zmarszczki  mimiczne to te, które powstają kiedy marszczymy brwi, czoło lub śmiejemy się. Przykładem są zmarszczki wokół oczu tzw. „kurze łapki”. Z czasem te dynamiczne zmarszczki pogłębiają się i pozostają na stałe. Wygładzenie tych linii sprawia, że twarz staje się pogodniejsza.

Zabieg z preparatem Botox jest bezpieczny i bardzo skuteczny.

Innym rodzajem zmarszczek są zmarszczki, bruzdy związane z opadaniem, wiotczeniem skóry, które powstają z wiekiem np. opadające kąciki ust, pogłębione bruzdy wokół nosa i ust. Korygujemy je za pomocą kwasu hialuronowego.

Dzięki zastrzykom Botoxu połączenia miedzy nerwami a mięśniami zostają chemicznie zablokowane na określony czas, najczęściej 4-8 miesięcy. Toksyna botulinowa  zatrzymuje impuls nerwowy, tak by nie dotarł on do mięśnia i nie powodował jego kurczenia. Mięsień i skóra nad nim jest zrelaksowana, a zmarszczki wygładzają się.

Toksyna botulinowa jest wykorzystywana m.in. w neurologii i okulistyce (np. kręcz karku, kurcz powiek, leczenie zeza). U pacjentów leczonych przez okulistów toksyną botulinową z powodu kurczu powiek dochodziło do wygładzania zmarszczek. Ta obserwacja dała początek do stosowania toksyny botulinowej w medycynie estetycznej. Dawka Botoxu do wygładzania zmarszczek jest całkowicie bezpieczna i jest wielokrotnie niższa od dawki leczniczej stosowanej m.in. w okulistyce i neurologii. Dawka botuliny jest zawsze dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta i głębokości zmarszczek.

Zapraszam do obejrzenia filmu, zabieg nagrany był jeszcze w poprzednim gabinecie:

 

Galeria zdjęć

przed

po

przed

po

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg