nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Dermatologia EstetycznaKosmetyczka i kosmetolog to osoby zajmujące się dbaniem o nasz wygląd.

Kosmetologia i medycyna estetyczna to nauka dotycząca leczenia i pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Kosmetologia i medycyna estetyczna to również  zabiegi odmładzające oraz pozwalające utrzymać naszą skórę i ciało w dobrej kondycji. Zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej są zwykle  związane z podaniem preparatów odmładzających do skóry za pomocą iniekcji np. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz koktajli witaminowych. Kosmetologia natomiast dysponuje zabiegami mniej inwazyjnymi, przy których nie dochodzi do naruszenia ciągłości tkanek.

Zabiegi kosmetyczne ściśle łączą się z zabiegami medycyny estetycznej i pozwalają na długie podtrzymanie efektów zabiegów dermatologii estetycznej. Do takich zabiegów zaliczamy m.in. pilingi kosmetyczne i dermatologiczne, mezoterapię, stosowanie właściwie dobranych kosmetyków przez kosmetologa oraz ogólnie pojęte zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Kosmetolog lub kosmetyczka zajmują się również profilaktyką przeciwstarzeniową skóry oraz całego naszego organizmu. Zaliczamy tutaj promowanie prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej, a ogólnie mówiąc zdrowego stylu życia i pielęgnacji naszego ciała. Gabinet Dermatologiczny i Medycyny Estetycznej dr Danuty Dąbrowskiej został przeniesiony na ul. Legionów 8/C w Elblągu.

statystyka statystyka kobieta elblÂąg