nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
CosmelanCosmelan leczenie plam i przebarwień
Cosmelan najbardziej skuteczna terapia usuwania plam typu melasma, czyli ostuda. Skuteczność terapii to redukcja plam o 95% u 98% pacjentów (potwierdzone badaniami).

Przebarwienia skóry to problem medyczny, czy kosmetyczny?
Każde przebarwienie skóry powinien obejrzeć lekarz dermatolog, ponieważ może być ono wynikiem choroby i zaburzeń hormonalnych w ustroju a nawet zagrażać zdrowiu. Ostuda generalnie nie wymaga leczenia, lecz z uwagi na defekt kosmetyczny może być poddawana terapii odbarwiającej.

Jakie są wskazania do Cosmelanu i Dermamelanu?

  • melasma/ostuda powstała m.in. w przebiegu ciąży lub zaburzeń hormonalnych,
  • przebarwienia pozapalne,
  • przebarwienia posłoneczne,
  • rozszerzone pory, łojotok

Na czym polega zabieg Cosmelan?
Zabieg ten polega na nałożeniu maski-Cosmelan 1 w gabinecie lekarskim, a później stosowanie kremu Cosmelanu 2 w domu przez zwykle 4 tygodnie. Po tym czasie przebarwienia ustępują. W cenie zabiegu zawarte są konsultacje lekarskie, co kilka dni w razie konieczności. Satysfakcja klientek z pozbycia się plam jest tym większa, że po zabiegu skóra staje się dodatkowo gładka i napięta. Twarz wygląda młodziej, a w przypadku skóry przetłuszczającej się – zmniejsza się wydzielanie sebum (łoju).

Osoby, którym dokuczają przebarwienia hormonalne skóry (ostuda, melasma), a wszystkie dotychczasowe kosmetyki i zabiegi okazały się nieskuteczne zapraszam na zabieg Cosmelan lub Dermamelan.

statystyka statystyka kobieta elblÂąg