nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
 

Zapraszamy do Kliniki Medesta przy ulicy Legionów 8/C. Rozszerzyliśmy zares zakres zabiegów medycyny estetycznej o usuwanie żylaków, pajączków, operacje powiek i zabiegi chirurgii estetycznej. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z początków Kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna z roku 2014. Więcej na stronie www.medesta.pl

 

Informacja dotycząca RODO

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Danuta Dąbrowska oraz Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska informują, że są administratorem danych osobowych wykorzystywanych w procesie leczniczym. Przestrzegamy rozporządzenia RODO - regulacja dotycząca ochrony danych osobowych, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe, które są niezbędne do celów udzielania świadczeń zdrowotnych (diagnostyka, profilaktyka, terapia, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej) oraz udostępniania danych osobowych instytucjom upoważnionym (np. w celu rozliczeń z płatnikiem, serwisu IT, Mediraty, pracownia histopatologii).

Dokładnych informacji można zasięgnąć u Inspektora Danych Osobowych Kamili Demskiej e-mail kontakt@medesta.pl

 

 

statystyka statystyka kobieta elblÂąg