nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Bezbolesne przekłuwanie uszu, body piercing.

Przy przekłuwaniu uszu korzystamy z najwyższej jakości sprzętu oraz bezpiecznych, sterylnych kolczyków marki Studex. Kolczyki te wykonane są ze stali chirurgicznej, specjalnego nie alergizującego metalu. Jest to szczególnie istotne u osób uczulonych na nikiel. Uszy szybko się goją, bez podrażnień i alergii.

Zabieg wykonywany jest za pomocą profesjonalnego aparatu (w kształcie pistoletu), w którym kolczyk instalowany jest bezdotykowo jest to w 100% sterylny system przekłuwania uszu zgodny z wymogami unijnymi. Zapinka automatycznie zamyka kolczyk z odpowiednimi odstępami od ucha, aby ułatwić prawidłowy proces gojenia. Tak sterylne warunki przekłucia gwarantują Klientowi pełne bezpieczeństwo.

Przekłuwamy uszy dorosłym osobom oraz dzieciom powyżej 1 roku życia. Dzieci znieczulane są miejscowo maścią Emla, warto przyjść z maluchem około 30 minut szybciej w celu znieczulenia.

Równie istotna jest pielęgnacja po zabiegu. Przez 6 tygodni kolczyki nie powinny być wyjmowane. Codziennie należy zdezynfekować płatek ucha i poruszyć kolczyk. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie, które powinno ustąpić najdłużej po 48 godzinach od przekłucia.

W cenie zawiera się zabieg przekłuwania obu uszu + kolczyki STUDEX + znieczulenie + dyplom przekłucia uszu dla najmłodszych pacjentek

 

 

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg