nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Modelowanie i powiększanie ustPowiększanie i modelowanie ust w naszym gabinecie przeprowadzamy za pomocą kwasu hialuronowego preparatami:

Teosyal Kiss i Juvederm Volbella, Volift, Ultra Smile w gabinecie!!

Panie, które mają duże usta, a pragną podkreślić czerwień wargową, tak aby usta wyglądały jeszcze bardziej sexy mogą skorzystać z zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego firmy New Derm. Preparat cechuje się długim utrzymywanie w ustach oraz obecnie dzięki zawartej w nim lignokainie zabieg jest niebolesny.

Od kilku miesięcy na polski rynek zostały wprowadzone nowe bardziej miękkie preparaty kwasu hialuronowego Naeuvia Flux.

Kiedy wykonać zabieg powiększania ust?

Zabiegi modelowania i powiększania ust wykonujemy u młodszych pacjentek, kiedy chcą aby ich usta były bardziej wyraziste, pełniejsze oraz seksowne.

U starszych kobiet zwykle nie powiększamy wydatnie ust, a jedynie je nawilżamy aby odzyskały utraconą z wiekiem objętość. Dodatkowo podając kwas hialuronowy do ust, szczególnie w ich kontur zmniejszamy zmarszczki "palacza" oraz zapobiegamy ich pogłębianiu się. Możemy też podnosić opadające kąciki ust.

Jak wykonać zabieg powiększania i modelowania ust, aby nadal były naturalne?

Przede wszystkim nie wolno przesadzać z ilością kwasu hialuronowego zwłaszcza przy pierwszym zabiegu. Dostępne są na rynku preparaty do lekkiego powiększania i nawilżania takie jak Juvederm Ultra Smile zawierające mniejszą objętość tj. 0,6 ml kwasu hialurowego oraz np. Restylane Lip Volume 1 ml wypełniacza.

Ja w swojej praktyce kieruję się zasadą "lepiej mnie niż za dużo" szczególnie przy pierwszym w życiu powiększaniu ust. Więc nie ma obawy, że usta będą zbyt duże i przez to nienaturalne.

Odpowiedni preparat dobieram do kształtu i wielkości czerwieni wargowej ust. Jeśli pacjentka zdecydowanie życzy sobie znacznego powiększenia ust, wówczas można dołożyć więcej kwasu hialuronowego przy drugim spotkaniu.

Obecnie stosowane żele wypełniające do ust są bardzo miękkie i plastyczne, praktycznie niewyczuwalne w czerwieni wargowej w porównaniu do kwasu hialuronowego, który stosowałam w 2006 czy 2007 roku. Poza tym, posługuję się różnymi technikami powiększania ust, tak aby wyglądały naturalnie.

Powiększanie ust to nie tylko uwypuklenie czerwieni wargowej, ale też korekcja asymetrii ust, blizn oraz podkreślanie konturu, szczególnie gdy pojawiają się zmarszczki palacza.

 

 

statystyka statystyka kobieta elblÂąg