nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
 kobieta płatki kwiatówCzy Cosmelan będzie u mnie skuteczny?

Cosmelan to zabieg wybielający skórę, który jest niezwykle skuteczny, ale tylko w przypadku niektórych rodzajów przebarwień skóry. Przed każdym zabiegiem wymagana jest diagnoza lekarza dermatologa, który stwierdzi jakiego typu ma Pani przebarwienia i dopiero wtedy będzie można zastosować najskuteczniejszą metodę terapii.

Do najczęstszych przebawień zaliczamy:

  • - piegi,
  • - ostudę (chloasma, melasma)
  • - plamy soczewicowate starcze,
  • - przebarwienia pozapalne (np. po trądziku)

Przebarwienia, plamy po ciąży. Skuteczność Cosmelanu sięga 95-98 procent.

Ściemnienie skóry w czasie ciąży zdarza sie praktycznie u każdej kobiety i jest fizjologiczne, związane z poziomem hormonów. Dotyczy brodawek sutkowych, okolicy pępka i kresy białej. Przebarwienia te ustępują zwykle po pewnym czasie.

Jednymi z najczęstszych schorzeń po ciąży są przebarwienia ograniczone do twarzy. Jest to choroba zwana ostudą (chloasma, melasma, maska ciążowa). Są to nieregularne przebarwienia-plamy od koloru żółtobrązowego do brązowego. Zazwyczaj lokalizują się na czole, skroniach, policzkach i wardze górnej. Plamy te mogą utrzymywać się latami, a nawet ciemnieć pod wpływem słońca. Zimą zwykle bledną, ale nie u wszystkich kobiet.

Najskuteczniejszą terapią w przypadku melasmy jest Cosmelan. Zabieg ten można przeprowadzać przez cały rok, ale najlepiej po lecie. Terapia depigmentacyjna Cosmelanem daje prawie 100% rozjaśnienie skóry na długo. Niestety nie chroni przed nawrotami przebarwień.

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg