nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
usta grafikiZ wiekiem usta zmniejszają się, marszczą i tracą swój koloryt. Kwas hialuronowy nie służy tylko do powiększania ust, ale również do likwidacji zmarszczek wokół ust, opadających kącików, nawilżenia, poprawy jędrności i  korekcji asymetrii ust, jeśli jedna z warg jest węższa.

Do nawilżania i delikatnego powiększania ust obecnie najchętniej przeprowadzam zabiegi z zastosowaniem preparatu Juvederm Ultra Smile, ponieważ daje on niezwykle naturalny wygląd ust. Jest miękki, niewyczuwalny w ustach. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny. Za te szczególne właściwości preparat ten został nagrodzony perłą dermatologii estetycznej w 2010. Kiedy ust tracą objetość w każdym wieku można to wyrównać.

Dla kobiet zainteresowanych typowym powiększaniem ust proponuję nowość w gabinecie: Teosyal Kiss. Jest to długoutrzymujacy się kwas hialuronowy przeznaczony do powiększania i modelowania ust. Wzbogacony został o środek znieczulający, dzięki czemu komfort zabiegu jest większy, a podawanie wypełniacza jest prawie bezbolesne.

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg