nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Laserowe zamykanie naczynek, odmładzanie laser Genesis i laser Cutera Excel V plus

Laserowe usuwanie rumienia, naczynek na twarzy i nogach, poszerzonych porów, odmładzanie skóry- 3 nowe lasery Genesis, Cutera Excelv V plus- więcej możliwości.

Jak pierwsi w Elblągu i województwie zaczęliśmy przeprowadzać laserowe zamykanie naczynek. Początkowo w roku 2012 był to laser Varilite, potem od 2015 roku nowocześniejszy laser amerykański Cutera Excel V . Obecnie rozwijamy się dla naszych Pacjentów. Zakupiliśmy najnowsze 3 lasery firmy Cutera, które służą do wielu różnych zabiegów i są skuteczne i wykorzystywane m.in. w takich schorzeniach jak:

 • Rumień na twarzy
 • Przy jednoczesnym odmładzaniu
 • Trądzik różowaty
 • Zmniejszenie łojotoku
 • Redukcja rozszerzonych porów
 • Rozszerzone naczynka na twarzy, szyi i dekolcie
 • Teleangiektazje poszerzone naczynka na nosie
 • Naczyniaki płaskie
 • Naczyniaki rubinowe
 • Żylaki, pajączki żylne na nogach
 • Bliznowce i czerwone blizny
 • Przebarwienia w połączeniu z rumieniem

 

W celu usunięcia rumienia, pajączków, teleangiektazji, naczyniaków, poszerzonych naczynek na twarzy i nogach oraz trądzika różowatego należy umówić się na następujący laser do lekarz dermatologa lub chirurga:

Laser CUTERA® Excel V Plus, Cool View, o dwóch długościach fali

- 1064 nm - zapewnia efektywne i bezpieczne leczenie głębiej położonych, dużego kalibru zmian naczyniowych. Większa głowica pozwala na usunięcie zmian znajdujących się głębiej przy lepszym chłodzeniu skóry.

- 532 nm - fala pochłaniana przez melaninę i hemoglobinę, niweluje powierzchniowe zmiany naczyniowe, widoczne rozszerzone naczynka, a także trądzik różowaty, fotouszkodzenia oraz teleangiektazje na twarzy i nogach. Duża głowica zapewnia mocniejsze chłodzenie, szybszy, bardziej komfortowy zabieg, krótszy okres rekonwalescencji.

 

W celu stymulacji do produkcji kolagenu i redukcji zmarszczek oraz redukcji rumienia, trądzika różowatego, zmniejszenia poszerzonych porów zalecamy umówić się na bezpłatną wizytę do kosmetologa.

Laser Genesis to delikatne mikroimpulsy laserowe od długości 1064 nm docierają do skóry właściwej i naczynek. W trakcie zabiegu odczuwalne jest ciepło, zabieg nie jest bolesny. Laser mierzy temperaturę skóry. Dzięki temu regulujemy moc lasera poprzez dawkowanie energii oraz ilości impulsów laserowych. Wiązka lasera stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu obserwujemy wygładzenie poszerzonych porów, zmniejszenie łojotoku, redukcję zmarszczek, zmniejszenia przebarwień, zaczerwienienia skóry twarzy, wyrównania powierzchni skóry. Efekty po laserze Genesis są podwójne: odmładzanie skóry i zmniejszenie rumienia i poszerzonych naczynek, a to dzięki ultra krótkim impulsom wiązki laserowej.

 

W celu zamknięcia bardzo drobnych zmian naczyniowych, gdzie potrzebna jest wysoka precyzja działania zapraszamy do lekarza dermatologa.

Dermastat 532 nm przypominająca ołówek rączka gwarantuje jeszcze większą precyzję prowadzenia wiązki i pozwala na szybkie i łatwe zamykanie niewielkich zmian naczyniowych oraz barwnikowych na ciele i twarzy. Laser ten używamy do drobnych zmian szczególnie w miejscach trudnodostępnych takich jak : skrzydełka i grzbiet nosa, okolica powiek, czerwień wargowa.

 

 

 

statystyka statystyka kobieta elblÂąg