nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
depilacja laserowa Palomar Vectus

Depilacja laserowa laserem Palomar Vectus bliżej Gdańska.

Zapraszamy Pacjentów i Pacjentki na laserowe usuwanie owłosienia w nowej cenie laserm Palomar Vectus  z Elbląga i okolic, a także z Gdańska, Sopotu i Gdyni. Obecnie droga z Trójmiasta zajmuje niecałe 30 minut, dzięki ekspresowej trasie S7.

Większość kobiet marzy o tym, by pochwalić się gładkim ciałem, a codzienna depilacja może być uciążliwa. Zabiegi depilacji laserowej przeprowadzanej przez doświadczony personel za pomocą nowoczesnych urządzeń są komfortowe dla pacjentów, skuteczne i bezpieczne.

W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna przeprowadzamy depilację laserową od wielu lat. Posiadamy 10-cio letnie doświadczenie w usuwaniu owłosienia laserem LightSheer ET, dodatkowo od trzech lat oferujemy Naszym Pacjentom depilację laserową laserem Palomar Vectus.

Nasz gabinet wyróżnia się opieką i doświadczeniem dr n.med. Danuty Dąbrowskiej w laseroterapii, skutecznym i bezpiecznym dobieraniem dawek oraz codzienną opieką lekarzy dermatologów estetycznych.

Jakie są zalety laserowego usuwania owłosienia?

Największe zalety depilacji laserowej laserem Palomar Vectus to przede wszystkim bezpieczeństwo i efekty zabiegu. Skóra staje się gładka, wrastające włosy znikają. Zawdzięczamy to dobieraniu skutecznych dawek.

Dlaczego doświadczenie przy zabiegach laserowych ma znaczenie?

Za mała energia lasera nie wywoła usunięcia włosów na stałe, lecz tylko je podgrzeje i osłabi, natomiast zbyt wysokie dawki lasera mogą doprowadzić do podrażnienia naskórka, a nawet oparzeń, które wyglądają jak oparzenie od żelazka. Aby zabieg był wykonany dobrze: skutecznie i bezpiecznie wykorzystujemy własne wieloletnie doświadczenie (ocena stanu skóry, rodzaju włosów) oraz korzystamy z pomocy miernika melaniny.

Czy depilacja laserowa boli?

Dawniej zabiegi były bardzo bolesne. Obecnie zabiegi są mało bolesne lub bezbolesne, a to dzięki:

• głowicy chłodzącej
• szybkości zabiegu znieczuleniu kremem z lidokainą.
• wielokrotnemu odbiciu wiązki lasera w głowicy, tak, aby energia była wyższa i wielokrotnie dotarła do cebulki włosa. Wcześniejsze systemy przesyłały dużą energię lasera w krótkim czasie, przez co były bolesne.

Depilacji laserowa laserem Palomar Vectus spełniła nasze oczekiwania, co do skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu zabiegu. Pacjenci z Elbląga, Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz okolic Trójmiasta są mile widziani.

Więcej na stronie. Kliniki Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Dr n.med. Danuta Dąbrowska

 

statystyka statystyka kobieta elblÂąg