nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Laserowe leczenie grzybicy paznokci blisko Gdańska i Gdyni.

W związku z otwarciem nowej drogi ekspresowej z Trójmiasta do Elbląga laserowe usuwania grzybicy paznokci laserem niskoenergetycznym Lunula jest już w zasięgu niecałych 30 minut drogi z Gdańska do Elbląga.

W Klinice Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna laser do leczenia grzybicy paznokci stosujemy prawie 2 lata.

Niskoenergetyczny laser na grzybicę paznokci o nazwie Lunula spełnia nasze oczekiwania ze względu na dużą skutecznością 90% i bezpieczeństwo. Komfort dla pacjenta jest całkowity. Czasem pacjent odczuwa pulsowanie w okolicy naświetlanej płytki paznokciowej. Zabieg laserowy jest całkowicie bezbolesny i higieniczny.

Działanie lasera polega na wnikaniu wiązki laserowej do chorej płytki paznokcia oraz pod nią do 18 mm w tkanki okoliczne paznokcia. Fala 405 nm zapewnia działanie grzybobójcze. Druga długość fali 635 nm pobudza paznokcie do odrostu.

W naszym gabinecie pracuje 5 dermatologów, którzy zajmują się leczeniem chorób paznokci. Są to również lekarze przyjeżdżający do nas z Gdańska. Dermatolodzy diagnozują schorzenia paznokci zarówno rąk i stóp, pobierają badania mykologiczne, zalecają częściej terapię laserową, rzadziej tabletkową. Za wyborem laserowego leczenia grzybicy paznokci przemawia braku działań niepożądanych przy jednakowej skuteczności. W przypadku dużego pogrubienia płytek paznokciowych, hyperkeratozy, przed laserem Lunula wdrażamy zabiegi podologiczne.

Stosujemy go również z dobrymi efektami w terapii łuszczycy paznokci, liszaja płaskiego, pośrodkowej kanalikowej dystrofii paznokcia oraz wielu innych schorzeń aparatu paznokciowego.

Laser Lunula ma równie zastosowanie w regeneracji paznokci zniszczonych zabiegami pedicure i manicure oraz hybrydami i żelami. Zgłaszają się do nas również sportowcy, szczególnie tancerze, jaki i piłkarze. Naświetlanie paznokci niebieską falą wspomaga odrost zdrowej, różowej płytki paznokciowej i odbywa się poprzez poprawę ukrwienia oraz stymulację procesów immunologicznych w macierzy i łożysku aparatu paznokciowego.

Więcej na temat lasera Lunula na stronie

www.medesta.pl

Dr n.med. Danuta Dąbrowska

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg