nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
cellulit alidya

Czy dzięki Alidii można zredukować cellulit? 

Od wielu wieków kobiety próbowały wielu sposobów, aby zmniejszyć widoczne pod skórą ud, brzucha, piersi, pośladków zgrubienia tkanki tłuszczowej, zwany też lipodystrofią. Niektóre z pań uzyskiwały nawet odpowiedź od lekarzy medycyny estetycznej, że usunięcie tego problemu jest niemożliwe. Na pocieszenie słyszały, że w ten sposób można je odróżnić od mężczyzn, u których cellulit występuje niezwykle rzadko. Może się on pojawić u panów podczas terapii hormonami blokującymi testosteron.

Jakie są przyczyny powstawania cellulitu?

Zaawansowany cellulit z grudkami, dużymi zwłóknieniami w tkance podskórnej jest niezwykle trudny do leczenia. Skóra, pod którą zbierają się przeładowane tłuszczem komórki tłuszczowe powiększają się do dużych rozmiarów i uciskają naczynia krwionośne oraz limfatyczne. Krążenie krwi i limfy jest osłabione, a produkty przemiany materii powoduję procesy zapalne, które wywołują włóknienie w tkance podskórnej. Powstają łącznotkankowe „przęsła”, które wgłębiają skórę, nadając jej wygląd skórki pomarańczy lub materaca.

 

Jak działa preparat Alidya?

Alidya to preparat do wstrzykiwań przeznaczony dla lekarzy w celu redukcji cellulitu.

Alidya została stworzona przez sławnego włoskiego lekarza Pasquale Motolse. Przez wiele lat, do chwili swojej śmierci (2013) pracował on nad nieinwazyjnymi metodami leczenia otyłości, cellulitu i został autorytetem w medycynie estetycznej.

Pierwsze efekty po zabiegu Alidyą to zmniejszenie obwodu ud, pośladków i wygładzenie skóry nad cellulitem. Zasługą tego jest wyraźna poprawa mikrokrążenia w ostrzykiwanym miejscu oraz drenaż osmotyczny.

Alidya odkwasza przestrzenie międzykomórkowe, co jest jedną z przyczyn włóknienia.

Zmniejsza ilość wolnych rodników, wspomaga rozpuszczanie toksyn i wiąże metale, głownie żelazo, które wydostają się przez ściany uciśniętych przez tłuszcz naczyń krwionośnych. Dotleniona skóra i tkanka podskórna wygładza się i nie powstają zgrubienia.

Zalecenia po zabiegu redukcji cellulitu Alidyą.

Po zabiegu należy unikać ciasnych spodni dżinsowych, butów na wysokich obcasach, długiego siedzenia, które zaburza drenaż limfatyczny i mikrokrążenie.

Zalecane jest:

·         ćwiczenia gimnastyczne, aktywność ruchowa, które spalają tłuszczu i poprawiająca krążenie

·         unikanie papierosów, które zwężają naczynia krwionośne

·         zdrowe odżywianie, ograniczenie spożywania mięsa „nafaszerowanego” hormonami

·         unikanie dużych ilości soli i słodyczy, po których cukier przemienia się w tkankę tłuszczową

·         masaże skóry

·         wygodne, nieobcisłe ubranie

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg