nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
 

Nici znane first lift służą do odroczenia klasycznego liftingu operacyjnego kilka może nawet o kilkadziesiąt lat. Nici są to "syntetyczne żyłki", które pociągają skórę do góry. Wzdłuż nici powstaje kolagen, którego zadaniem jest usztywnienie skóry. Niestety u niektórych osób może dojść do nadmiernej reakcji organizmu na składniki nici. Może się to objawiać stwardnieniem i zwłóknieniem skóry.

Po niciach wprowadzanych przy pomocy igły, bardzo często występują siniaki. Duże siniaczki powodują ból i tkliwość skóry i ustępują zwykle po 7-14 dniach. Wchłanianie wylewów krwawych może też wiązać się z powstaniem zwłóknienia oraz przebarwienia skóry.

W naszej Klinice stosujemy laserowe usuwanie siniaków laserem naczyniowym Cutera Excel. Wiązka laserowa wnika do wylanej pod skórą krwi i powoduje fototermolizę, czyli szybszy rozkład i wchłonięcie wybroczyn.

Innymi objawami to asymetria po zabiegu, którą można skorygować dodaniem kolejnej nitki.

Uczucie napięcia i naprężenia skóry przez kilka dni. Ból w miejscu nici i pomarszczenia skóry, ustępujące po kilkudziesięciu godzinach.

Kolejnym problemem jest czasami krótki efekt zabiegu szczególnie u osób z wiotką skórą i jej dużym nadmiarem. Wówczas należy pacjeta bardziej pokierować na zabiegi laserem frakcyjnym a nawet chirurgiczny lifting twarzy.

 

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg