nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Bezoperacyjny lifting twarzy za pomocą nici wchłanialnych Silhouette Soft i Happy Lift

nici wchłanialne Silhouette Soft

Unoszenie wiotczejącej skóry policzków za pomocą biowchłanialnych nici Silhouette Soft i Happy Lift to nowoczesne zabiegi liftingu bez użycia skalpela.

U każdego z nas z wiekiem widać na skórze upływ czasu w postaci rozciągniętej skóry policzków, której nadmiar pacjentki i pacjenci  opisują jako „chomiczki” .

Dodatkowo z wiekiem pogłębiają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, że brwi osuwają się niżej dając opadające powiek. Można temu zaradzić za pomocą implantacji nici wchłanialnych takich jak Happy Lift i Silhouette Soft.

Nici wchłanialne do liftingu twarzy to…

Nici do tego rodzaju liftingu posiadają na swojej długości malutkie haczyki lub stożki. Dzięki temu mogą zaczepić się w skórze, a prawidłowe naciągnięcie nitki powoduje podciągnięcie i podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkiej skóry i wygładzić zmarszczki.

Po kilku miesiącach wzdłuż nitki Silhouette Soft i Happy Lift pobudzone komórki skóry produkują nowe włókna kolagenowe i elastyczne. To dodatkowo uelastycznia i napina skórę. Dzieje się to za sprawą składników nitek, które zawierają kwas polimlekowy i kwas glikolowy, ponieważ te składniki  stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Zalety i wady nici Silhouette Soft i Happy Lift

Ogromną zaletą bezoperacyjnego liftingu twarzy jest to, że nie powstają blizny jak po klasycznym liftingu chirurgicznym. Po zabiegu może pojawić się czasowy obrzęk twarzy i zasinienia, które ustępują po krótkim czasie. Czas powrotu do pracy to kilka dni, po ustąpieniu siniaczków.

Zabieg z użyciem nici liftingujących jest procedurą, którą może przeprowadzać wyłącznie przeszkolony lekarz w warunkach gabinetu zabiegowego.

Wiadomym jest, że nici mimo stymulacji do produkcji kolagenu nie zatrzymują procesów starzenia się skóry, a którą trzeba dbać przez cały czas.

 Zabieg przeznaczony jest dla…

Lifting twarzy za pomocą nici Silhouette Soft i Happy Lift przeznaczony jest dla osób po 40 r.ż. ze skórą w dobrej kondycji,  na tyle dobrą, że nie potrzebują jeszcze klasycznego liftingu. Pacjenci z grubą skórą w tym również mężczyźni to  dobrzy kandydaci do tego typu zabiegu. Osoby z bardzo cienką i odwodnioną skórą najpierw muszą zadbać o jej jakość i nawilżenie, ponieważ istnieje ryzyko, że stożki nitek będą widoczne szczególnie na czole.

Osoby z twn.  „pulchną” twarzą, które nie wymagają volumetrii i wypełniania ubytków tkanki tłuszczowej w dolinie łez i na policzkach również mogą myśleć o tym zabiegu.

Efekty zabiegu…

Efekty zabiegu nićmi Silhouette Soft i Happy Lift widoczne są już po ich wprowadzeniu pod skórę.

Wskutek stymulacji skóry przez nić wytwarza się nowy kolagen, dzięki temu efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.

 

 

 

 

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg