nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
wolumetria nicie hialuronowe kwas hialuronowyZabieg zwany wolumetrią polega na podaniu kwasu hialuronowego w obrębie policzków w celu zaznaczenia kości jarzmowych, nadania objętości zapadającym sie policzkom, podniesieniu wiotczejącej skóry w dolnej części twarzy szczególnie przy ustach (tzn. usuwanie  "chomiczki") oraz i wymodelowania owalu twarzy.

Z wiekiem u każdego człowieka dochodzi do spłaszczenia policzka, utraty objętości w okolicy doliny łez, wtedy nasza twarz odbierana jest przez innych jako poważna, smutna, a nawet stara i chora.

Volumetria poprawia również okolicę łez, która z wiekiem zapada się uwidaczniając zagłębienia pod oczami, co nadaje nam zmęczony wyraz twarzy. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego dolinę łez sprawiamy, że nasza buzia wygląda pogodnie, wesoło i dużo młodziej. W języku medycznym wypełnianie doliny łez tworzy tzw. podparcie w okolicy oka, co również procentuje tym, że u niektórych pacjentów worki i sińce pod oczami stają się mniejsze.

Zabieg wolumetrii podobnie jak nici hialuronowe wyraźnie odmładza i poprawia rysy twarzy zachowując przy tym naturalny wygląd. Największą zaletą jest mała inwazyjność zabiegu i mozliwość powrotu do codzinnych zajęć nawet tego samego dnia.

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg