nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Depilacja laserowa Cutera Excel V, Palomar Vectus i Light Sheer

Depilacja laserowa - numer 1 na świecie -laserem diodowym Palomar Vectus oraz LIGHT SHEER oraz najnowszym w Medeście laserem aleksandrytowym Cutera Excel HR


Laser Light Sheer depilacja wąsikW gabinecie Medesta skuteczna depilacja laserem Palomar Vectus, który ma większe zalety niż Light Sheer i jest jego udoskonaleniem. Wiecej na temat depilacji Vectusem można znaleść na stronie www.medesta.pl 

Laser Light Sheer jest urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Po laserowej depilacji mamy gładkie ciało na zawsze. Pozbędziemy się wrastających włosków po bolesnej depilacji woskiem, czy depilatorem. Z efektów laserowego usuwania owłosienia szczególnie zadowolone są osoby, u których po depilacji np. woskiem występują podrażnienia skóry, zapalenie okołomieszkowe, wrastające włosy.

Jak działa laser Light Sheer?
Laser Light Sheer ma długość fali 800 nm i służy do usuwania owłosienia bezpowrotnie. Przenikająca do skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) włosa i zamieniania się na ciepło co uszkadza macierz włosa, czyli części mieszka włosowego, gdzie włos regeneruje się. Po uszkodzeniu macierzy włos nigdy nie odrasta.

Co to jest depilacja?
Epilacja czyli popularnie depilacja laserowa to usuwanie niechcianych włosów wraz z cebulkami na zawsze. Włosy po epilacji nie odrastają nigdy.

Więcej na temat laserowego usuwania owłosienia można przeczytać w artykule dr dermatolog Doroty Prandeckiej, która jako jedna z pierwszych lekarek w Polsce stosowała depilację laserową. Zachęcam do zapoznania się z 10 i 11 stroną artykułu dotyczącego prawd i mitów o depilacji laserowej w niezależnym czasopiśmie medycznym Ekspert AntiAging. Artykuł odpowie Państwu na najczęściej zadawane pytania m.in.:

Czy depilacja laserowa jest skuteczna na zawsze?

Tak.  Zabieg laserowego usuwania owłosienia daje efekt na zawsze, ale wtedy gdy lekarz dermatolog dobierze odpowiednią moc promieni laserowych w czasie zabiegu oraz włosy będą na tyle ciemne i grube, aby te dawką zaabsorbować. Wtedy włosy zniszczone podczas depilacji nigdy nie odrosną.

Od czego zależy skuteczność depilacji laserowej?

Podstawą dobrej i skutecznej oraz trwałej depilacji jest ciemny barwnik włosa (melanina). Tak więc skuteczność usuwania owłosienia uzależniona jest od koloru włosa. Włos powinien być czarny lub brązowy. Dodatkowym czynnikiem jest okolica depilowana oraz grubości włosów. Do właściwego zrozumienia tego możemy zastosować porównanie do drzew w lesie. Jeśli widzimy grube drzewo, wówczas posiada ono dużo drewna, natomiast cienkie drzewo ma mało drewna. Analogicznie gruby włos ma więcej barwnika, a cienki mniej. Tak więc cienkich włosków na wąsiku twz. "meszku" trudniej jest się pozbyć. Najlepsze okolice do depilacji to bikini i łydki i pachy. Efekty jakie możemy uzyskać to 80-95 % usunięcia włosów. Mogą pozostać włosy cienkie, jasne, które stanowią ok. 15-5 %.

Zapraszam do obejrzenia filmu nagranego w gabinecie Medesta:


Laser diodowy LIGHT SHEER

statystyka statystyka kobieta elblÂąg