nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Lekarz Dermatolog, dr n.med. Danuta Dąbrowska

zdjecie Danuta DąbrowskaJestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Od uzyskania dyplomu lekarza w Akademii Medycznej w Gdańsku i zdobycia II go stopnia specjalizacji z dermatologii (2007) związana jestem z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. W lipcu 2011 obroniłam pracę doktorską otrzymując tytuł dr n.med. Rozprawa doktorska poświęcona była alergicznym powikłaniom po metalowych wszczepach stosowanych w ortopedii.

Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty lekarskiej staram się wytłumaczyć przyczynę choroby oraz sposób leczenia u danej osoby.

Dermatologią estetyczną zajmuję się od 2005 roku, początkowo pracowałam w Miejskiej Farmie  Piękności w Gdyni. Od 2008 roku prowadziłam gabinet prywatny w pomieszczeniach wynajmowanych przy ul. Ks. Osińskiego 4a w Elblągu do sierpnia 2013. Od sierpnia 2013 gabinet dermatologiczny wraz ze wszystkimi kartami pacjentów, medycyna estetyczna i depilacja laserowa zostały przeniesione na ul. Kowalską 1-2/L w Elblągu, na Stare Miasto, a następnie po wybudowaniu nowej siedziby firmę przeniesiono na na stałe na ul. Legionów 8/C w 2014 roku, która rozrosła się i nazywa się Medesta.

Od czerwca 2014 pracuję w założonej przez siebie i mojego męża klinice Medesta (skrót od medycyna i estetyka) przy ul. Legionów 8/C w Elblągu. W nowej lokalizacji zespół składający się z wielu lekarzy specjalistów (w tym 5 dermatologów, specjalizujących się w alergologii i dermatologii dziecięcej oraz 5 chirurgów -ogólnych i naczyniowych oraz chirurga onkologicznego, ginekologa endokrynologa, okulisty, radiologa wykonującego badania USG, lekarza medycyny estetycznej, kosmetyczek, pielęgniarek i fizjoterapeutów) oferuje usługi medyczne w komfortowych warunkach na światowym poziomie.

www.medesta.pl

Nasz gabinet odwiedzają pacjenci i pacjentki z Elbląga, okolicznych miast  m.in. takich jak: Malbork, Braniewo, Pasłęk, Morąg a także Gdańsk i Warszawa oraz goście mieszkający poza granicami Polski.

Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które podlega pod Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetics&Aestetics Dermatology –ESCAD). Nieustannie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Oferuję nowoczesne metody leczenia chorób skóry, włosów i paznokci w tym trądziku oraz zabiegi dermatologii estetycznej m.in. zabiegi laserowe usuwające naczynka krwionośne, nadmierne owłosienie, plamy posłoneczne.

Z przyjemnością zapraszam na bezpłatne konsultacje dotyczące zabiegów, które zatrzymają procesy starzenia skóry i pozwolą utrzymać młody wygląd na długo.

Z poważaniem
dr n. med. Danuta Dąbrowska

statystyka statystyka kobieta elblÂąg