nasze filmy yt
REJESTRACJA

Gabinet Dermatologiczny

i Medycyny Estetycznej

dr n.med. Danuty Dąbrowskiej

ul. Legionów 8/C Elbląg

Rejestracja:

tel. +48 730 050 050

codziennie

poniedziałek-piątek

godz. 8.00-18.00

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i możliwościami? Dopisz swój e-mail.
Osocze bogatopłytkowe Regeneris Angel rewitalizacja skóry i leczenie wypadania włosów

osocze

Osocze bogatopłytkowe  certyfikowane Regeneris oraz mocniejsze Angel, w skrócie RPR (Platelet Rich Plasma) to otrzymany z własnej krwi koncentrat płytek krwi zawieszony w osoczu pacjenta.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są bardzo popularne w medycynie estetycznej nie tylko do stymulacji skóry do odmładzania, ale również do leczenia wypadania włosów.

Płytki krwi w naszym organizmie mają dwie główne funkcje. Pierwsza rola to zatrzymywanie krwawienia z rany poprzez wytwarzanie skrzepu krwi. Druga to wydzielanie przez płytki wielu czynników, które stymulują procesy regeneracji tkanek w naszym ciele. Dlatego zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są szeroko stosowane w ortopedii regeneracyjnej do przyspieszenia gojenia ran i kości.

W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe wstrzykuje się bezpośrednio do skóry za pomocą cieniutkiej igiełki. W ten sposób nasza skóra otrzymuje impuls, że ma się regenerować. Wysyłane przez płytki czynniki wzrostu stymulują komórki skóry - fibroblasty do podziałów. Fibroblasty są pobudzone  i aktywne dlatego produkują nowy kolagen i elastynę. Płytki krwi indukują również napływ komórek macierzystych do miejsca, gdzie zostały podane co dodatkowo stymuluje procesy regeneracji skóry.

Po zabiegach Regeneris kondycja skóry ulega poprawie. skóra staje się gładka, bardziej promienna, odmłodzona. Działanie przeciwzmarszczkowe osocza bogatopłytkowego opiera się na poprawie elastyczności skóry dzięki wytworzeniu nowych włókien kolagenowych i elastycznych.

Co można  uzyskać po zabiegu z użyciem RPR osocza bogatopłytkowego Regeneris?

  • rewitalizację skóry czyli jej odmłodzenie i odświeżenie
  • poprawę kolorytu skóry i jej rozświetlenie
  • zagęszczenie i zwiększenie napięcia skóry
  • redukcję zmarszczek
  • leczenie łysienia różnego rodzaju, a nawet łysienia plackowatego
  • wzmocnienie terapii laserowej rozstępów
  • przyspieszenie i wzmocnienie regeneracji skóry po laserze frakcyjnym

U kogo najlepiej stosować osocze bogatopłytkowe?

Efekty zabiegu Regeneris uzależnione są w dużej mierze od stanu skóry oraz potencjału proliferacyjnego komórek skóry. na konsultacji przed zabiegiem doświadczony lekarz dermatolog oceni stan skóry pacjenta oraz ustali wskazania i możliwe do osiągnięcia efekty zabiegu.

Copyright © 2014 stronę zaprojektowała
agencja reklamowa soluma
statystyka statystyka kobieta elblÂąg